АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ

 

Наша аудиторська фірма вже майже двадцять років є спеціалізованою компанією в галузі податкового консультування і корпоративного права. До її складу входять: "Київська Аудиторська Служба", Адвокатська компанія "Прайм", Компанія "Фінексперт".

 

 

У постійному циклі функціонування підприємства: "Заробив - Зберіг - Вклав" в нинішніх умовах найважливішою ланкою є "зберіг", бо збережене - є зароблене. Вітчизняні підприємці, найчастіше обгрунтовано вважають, що як "заробити" і "вкласти" в їхньому бізнесі краще ніж він не знає ніхто. Але з питань збереження і захисту заробленого все ж звертаються до професіоналів, щоб отримати якісні аудиторські послуги.

 

Спеціалізація компанії визначила її членство у вітчизняних та зарубіжних професійних організаціях, чим не можуть похвалитися інші аудиторські компанії: Союз Аудиторів України, Союз Адвокатів України, Асоціація правників України (UBA), Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України, Спілка податкових консультантів України, Українське Товариство Оцінювачів, The Offshore Institute, The Institute for Fiscal Studies, NEXIA International, та інших, що дозволяє оперативно отримувати і використовувати в роботі сучасні актуальні методики і інформацію про зміну податкового законодавства як в Україні, так і за її межами.

 

Чітко визначена спеціалізація вимагає від співробітників компанії постійного підвищення своєї кваліфікації і професійного рівня. Ми не прагнемо стати найбільшою аудиторською або юридичною фірмою, ми прагнемо стати кращими в своєму напрямку.

Останні новини
26/06/2017

Правительство Британских Виргинских островов приняло новое законодательство, которое требует, чтобы зарегистрированные агенты для субъектов БВО сделали определенную информацию о бенефициарных владельцах всех компаний Британских Виргинских островов и партнерствах с ограниченной ответственностью, доступной для безопасной поисковой системы правительства.

Законодательство, регулирующее безопасную поисковую систему, называется Законом о безопасной поисковой системе на основе прав собственности, был обнародован 12 июня 2017 года и вступает в силу 30 июня 2017 года.

21/06/2017

Національний банк України продовжує лібералізацію та дебюрократизацію валютного регулювання. З цією метою спрощено проведення валютних операцій з торгівлі іноземною валютою та банківськими металами на міжбанківському валютному ринку України та на міжнародному валютному ринку. Спрощення стосується проведення валютних операцій на умовах «форвард»,     

розширено спектр операцій з банківськими металами, які здійснюють уповноважені банки, Національний банк зняв обмеження на проведення операцій з обміну безготівкової іноземної валюти для фізичних осіб, які не є підприємцями. Детальніше на сайті Національного банка

16/06/2017

Ботсвана стала ще однією країною, яка приєдналася до Плану дій ОЕСР з протидії розмивання бази оподаткування та переміщенню прибутку (BEPS).

Будучи членом Загальної рамкової програми, Ботсвана з цього моменту буде працювати нарівні з іншими членами і країнами «великої двадцятки» і ОЕСР щодо розробки подальших заходів по боротьбі з розмиванням оподатковуваної бази в процесі експертної оцінки.

всi новини
Facebook

всi новини