КАС Груп об'єднує в своєму складі:

  • Аудиторів
  • Адвокатів
  • Експертів-оцінювачів
  • Судових експертів в галузі економічної експертизи
  • Сертифікованих податкових консультантів
  • Сертифікованих фахівців в галузі управління активами і торгівлі цінними паперами.
  • Сертифікованих бухгалтерів-практиків за міжнародними стандартами CAP, ACCA
  • Юристів-міжнародників

 

Більшість співробітників мають практичний досвід у своїй професійній спеціалізації від п'ятнадцяти років і більше.

 

КАС Груп існує з 1997 року. У цьому ж році фахівці компанії випустили свою першу книгу "Бізнес в Україні та за її межами".

Вже на третьому році свого існування "Київська Аудиторська Служба" номінувалася в київському міському рейтингу "100 кращих підприємств Києва" у своїй номінації.

 

У 1999-му році "Київська Аудиторська служба" стала одним із співзасновників Асоціації вільних економічних зон України, виступала консультантом КМУ, Запорізької та Донецької ОДА по створенню ВЕЗ фінансового типу. У 2001-му році за нашої участі були реалізовані великі інвестиційні проекти в ВЕЗ "Сиваш" (Крим). До 2005-го року включно КАС Груп активно популяризував українські ВЕЗ і Зони пріоритетного розвитку на численних міжнародних конференціях під егідою МЗС України, Adam Smith Institute, Nexia International та інших.

 

З 2004 року "Київська Аудиторська Служба" постійно входить до Переліку Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку з правом проводити аудит фінансових установ.

 

У травні 2013-го року Рішенням №271 / 8 Аудиторська Палата України підтвердила проходження контролю якості компанією.

За результатами загальнодержавного статистичного ранжирування Національного Бізнес-рейтингу в 2015 році компанія увійшла до "Топ 100" у сфері аудиту та податкового консультування.

 

Наші співробітники є авторами книг, збірників лекцій та методичних рекомендацій, що стосуються питань податкового планування, інтелектуальної власності, транспортно-експедиторської діяльності, страхування, а також часто публікуються в таких виданнях як журнали "Бізнес", "Гроші", "Контракти", газетах "Коментарі "," Деловая столица " та багатьох інших.

Facebook

всi новини