Про компанію

На ринку з 1997 року

К.А.С. Group об'єднує в своєму складі:

  • Аудиторів
  • Адвокатів
  • Експертів-оцінювачів
  • Судових експертів в галузі економічної експертизи
  • Сертифікованих податкових консультантів
  • Сертифікованих фахівців в галузі управління активами і торгівлі цінними паперами.
  • Сертифікованих бухгалтерів-практиків за міжнародними стандартами CAP, ACCA
  • Юристів-міжнародників
Більшість співробітників мають практичний досвід у своїй професійній спеціалізації від п'ятнадцяти років і більше

Історія

КАС Груп існує з 1997 року. В цьому ж році фахівці компанії випустили свою першу книгу «Бізнес в Україні та за її межами».

Вже на третьому році свого існування «Київська Аудиторська Служба» номінувалася в київському міському рейтингу «100 кращих підприємств Києва» в своїй номінації.

У 1999-му році «Київська Аудиторська служба» стала одним із співзасновників Асоціації вільних економічних зон України, виступала консультантом КМУ, Запорізької та Донецької ОДА по створенню ВЕЗ фінансового типу. У 2001-му році за нашої участі були реалізовані великі інвестиційні проекти в СЕЗ «Сиваш» (Крим). До 2005-го року включно КАС Груп активно популяризуав українські СЕЗ і Зони пріоритетного розвитку на численних міжнародних конференціях під егідою МЗС України, Adam Smith Institute, Nexia International та інших.

З початку двохтисячних КАС Груп визначив свою нішеву професійну спеціалізацію як «податковий і корпоративний консалтинг на перетині українського і зарубіжного законодавств».

З 2004 року «Київська Аудиторська Служба» постійно входить до Переліку Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку з правом проводити аудит фінансових установ.

У травні 2013 року року Рішенням №271 / 8 Аудиторська Палата України підтвердила проходження контролю якості компанією.

За результатами загальнодоступного статистичного ранжирування Національного бізнес-рейтингу в 2016 році компанія вийшла в «Топ 100» у сфері аудиторії та податкового консультування..

Наші співробітники є авторами книг, збірників лекцій і методичних рекомендацій щодо питань податкового планування, інтелектуальної власності, транспортно-експедиторської діяльності, страхування, а також часто публікуються в таких виданнях як журнали «ЛендЛорд», «Влада Грошей», «Тиждень», газетах « Ділова столица »,« Закон і Бізнес », і багатьох інших.

Позвонить Отправить Email