Міжнародне податкове планування та структурування

Для бенефіціарів: структурування української та зарубіжної частин бізнесу

До 2025 року переважна кількість країн в повній мірі приймуть правила тотальної податкової прозорості BEPS, CRS і MLI. Вся (!) інформація про людину (у фінансовій частині) буде доступна, починаючи від даних попередньої податкової декларації, отриманих будь-яких доходів в будь-якій країні світу як фізичною особою як бенефіціарним власником бізнесів, і закінчуючи тим, які витрати вона здійснила. При цьому враховуються такі чинники, як податкова резидентність людини, центр її економічних інтересів, кореляція податкових ставок, по всьому ланцюжку її бізнесів, закінчуючи нею як фізособою. В результаті вонаотримує рахунок на сплату податків з урахуванням усього вищеописаного як щомісячну квитанцію на оплату з ЖЕКу.

Фахівці K.A.C. Group розробили комплекс заходів з правової легалізації фінансових інструментів (компаній міжнародного бізнесу та банківських рахунків) в законодавчому полі України, де важливими є інтереси бенефіціара – резидента України (який, так чи інакше, задіяний в фінансових інструментах) в умовах BEPS, MLI і глобального обміну інформацією.

До головного завдання, яке вирішували наші клієнти разом з нами протягом усіх років нашої співпраці – як будувати оптимальну структуру управління/володіння бізнесами з точки зору безпеки та податкової оптимізації – додалися такі:

  • Вирішення питань правової легалізації громадянина України в якості бенефіціара бізнесів в Україні і за кордоном, можливо, з урахуванням того, що бізнеси з’явилися не сьогодні.
  • Формування історії доходів бенефіціара.
  • Як структурувати бізнес і доходи від нього громадянам України – бенефіціарам нерезидентних компаній на перспективу.

Варіанти є: від структурування всієї бізнес-схеми (в Україні і за кордоном), з виносом точок «ведення бізнесу», точок «податкових виплат» і точок «особистих економічних і життєвих інтересів» в оптимальні податкові юрисдикції, до банальної зміни податкової юрисдикції бенефіціаром. Ці питання аналізуються, і рішення розробляються суто індивідуально, виходячи зі специфіки конкретного випадку.

З питань відкриття банківських рахунків за кордоном, структурування бізнесу та правової легалізації бенефіціарів в Україні звертайтеся в офіс K.A.C. Group, де ви отримаєте детальну професійну консультацію щодо питань, які вас цікавлять.

Залиште заявку та отримайте консультацію від нашого експерта
Отримати консультацію
Отримати консультацію Заповніть поля форми, і ми звяжемося з вами найближчим часом

    Зателефонувати Відпривити Email