Реєстрація та обслуговування зарубіжних компаній

Реєстрація низькоподаткових компаній за кордоном

За двадцять з гаком років роботи на ринку K.A.C. Group зареєструвала тисячі компаній по всьому світу. Велика частина з них була зареєстрована в низькоподаткових юрисдикціях, тобто офшорних зонах. Багато з них зараз підпадають під обмежувальні заходи по лінії BEPS, MLI і CRS, але вони цілком можуть виконувати свої локальні функції:

 • Класичні офшори (offshores): «Надійні охоронці» корпоративних прав, акцій та інших активів в Україні від вмотивованих дій ДФС і контролюючих органів, від рейдерських посягань. Незамінні для реєстрації яхт і судів. Надійна частина тандему для конфіденційного володіння банківським рахунком в офшорному банку. У таких випадках ми пропонуємо: Кіпр, Гонконг, Мальту, БВО, Беліз, Каймани, Панаму.
 • Компанії з пільговим оподаткуванням: Такі компанії не є класичним офшором, але мають можливість у законний спосіб знизити податкові втрати. Вони цілком можуть бути використані в якості компаній міжнародного бізнесу при експортно-імпортних операціях.

Наприклад, компанії з організаційно-правовою формою LP не платять податок на прибуток (він стягується з їх учасників). Такі компанії ми реєструємо в Канаді, Англії, Шотландії, Ірландії.

Також K.A.C. Group займається реєстрацією компаній в країнах, де замість податку на прибуток оподатковується її частина, яка розподіляється у вигляді дивідендів (в Україні планується аналогічне введення податку на виведений капітал). Таких країн з нульовою ставкою податку в Європі три – Естонія, Латвія, Грузія.

Ми пропонуємо клієнтам європейські юрисдикції з низькою податковою ставкою на прибуток (Швейцарія, Угорщина, Болгарія) або з можливістю компенсації частини сплаченого податку (Мальта).

 

Фінансово-управлінські структури

Перш за все, мова йде про холдинги для утримання і управління активами в Україні та отримання пасивних доходів, порядок оподаткування яких регулюється відповідною Конвенцією між Україною і, наприклад, Нідерландами, Швейцарією, Англією, Мальтою. З метою конфіденційного інвестування, регулювання взаємовідносин з партнерами в бізнесі і під час планування спадщини, ми пропонуємо фонди і трасти Люксембургу, Ліхтенштейну, Швейцарії, Джерсі, Кайманових островів. Це послуга досить специфічна, і більш детальну інформацію клієнти можуть отримати в офісі K.A.C. Group.

 

Актуальні торгові компанії для міжнародного бізнесу

В експортно-імпортних операціях, як правило, активно задіяні торгові партнери – компанії міжнародного бізнесу, які до недавнього часу узагальнено називалися «офшорами» незалежно від їх податкового і резидентного статусу. З активним впровадженням планів BEPS, MLI (боротьба з розмиванням податкової бази) і обмінів інформацією у компаній виникають труднощі з відкриттям банківських рахунків не тільки при проходженні процедури Due diligence (ідентифікації клієнта). Головне – дотримання «комплаєнс», а основна вимога – прив’язка бізнесу компанії до країни, де знаходиться банківський рахунок.

Ми пропонуємо комплексний продукт «компанія міжнародного бізнесу та банківський рахунок в одній юрисдикції» (з повною відповідністю умов ) для експортно-імпортних операцій за напрямками:

Північна Європа – Естонія, Центральна Європа – Польща, Південна Європа – Угорщина, Африка та Азія – Туреччина. Ці країни відсутні в будь-яких «чорних списках», мають невисокі податкові ставки, а також Угоди про уникнення подвійного оподаткування з Україною.

 

Для зарубіжних компаній та їх бенефіціарів K.A.C. Group представляє:

 1. Надання послуг «індивідуальних» номінальних акціонерів і директорів. У вартість послуги входить пакет апостильованих копій документів: паспорт, банківські виписки, рекомендації, підтвердження матеріального статусу.
 2. Переведення компаній з офшорних зон в оншорні, злиття компаній в іншій юрисдикції. Відновлення ліквідованих компаній.
 3. Ведення бухгалтерського обліку та аудит європейських компаній. Реєстрація європейського ПДВ (VAT, BTW, MOMS, TVA). Звітність за європейським ПДВ. Номери LEI. Акредитація на митних ліцензійних складах в Польщі, Чехії, Угорщині.
 4. Організація і створення історії «сабстенс» за місцем реєстрації компанії, організація представницьких офісів в Європі з реальним договором оренди, пересиланням пошти, прийомом і розсилкою електронних повідомлень, організацією веб-сайтів. «Прив’язка» бенефіціара до цієї юрисдикції.
 5. Адвокатські та нотаріальні послуги за кордоном. Консульське завірення і Apostille.
 6. Відкриття інвестиційних рахунків в банках Швейцарії, Ліхтенштейну, Джерсі, Гернсі, США, Великобританії, послуги «фемелі офіс».
 7. Подання в закордонні банки. Due Diligence. Створення необхідної «історії» клієнта. Наші адвокати, в тому числі, працюють з архівами податкових органів, банків, адміністративних органів, нотаріусів, збираючи необхідний «кейс» по клієнту для іноземного банку. Супровід клієнта при проходження процедури «комплаєнс».
 8. Аутсорсинг роботи з банком. Підтримка статусу компанії в рамках «комплаєнс». Підготовка затребуваних банком документів, листування тощо.
 9. Розробка і аудиторська експертиза схем оптимізації податкових втрат з використанням нерезидентних компаній. Консультації зі застосування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування, ТЦО, КІК для українських компаній та їх бенефіціарів.

Залиште заявку та отримайте консультацію від нашого експерта
Отримати консультацію
Отримати консультацію Заповніть поля форми, і ми звяжемося з вами найближчим часом

  Зателефонувати Відпривити Email