Про компанію

На ринку з 1997 року
Більшість співробітників мають практичний досвід у своїй професійній спеціалізації від п'ятнадцяти років і більше

Історія

K.A.C. Group існує з 1997 року. В цьому ж році фахівці компанії випустили свою першу книгу «Бізнес в Україні та за її межами».

Вже на третьому році свого існування «Київська Аудиторська Служба» номінувалася в київському міському рейтингу «100 кращих підприємств Києва» в своїй номінації.

У 1999 році «Київська Аудиторська Служба» стала одним із співзасновників Асоціації вільних економічних зон України, виступала консультантом КМУ, Запорізької та Донецької ОДА по створенню ВЕЗ фінансового типу. У 2001 році за нашої участі були реалізовані великі інвестиційні проекти в СЕЗ «Сиваш» (Крим). До 2005-го року включно K.A.C. Group активно популяризувала українські СЕЗ і Зони пріоритетного розвитку на численних міжнародних конференціях під егідою МЗС України, Adam Smith Institute, Nexia International та інших.

З початку двохтисячних K.A.C. Group визначила свою нішеву професійну спеціалізацію як «податковий і корпоративний консалтинг на перетині українського і зарубіжного законодавств».

З 2004 року «Київська Аудиторська Служба» постійно входить до Переліку Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку з правом проводити аудит фінансових установ.

У травні 2013 року року Рішенням №271/8 Аудиторська палата України підтвердила проходження контролю якості компанією.

За результатами загальнодоступного статистичного ранжирування Національного бізнес-рейтингу в 2016 році, компанія вийшла в «Топ 100» у сфері аудиторії та податкового консультування.

Наші співробітники є авторами книг, збірників лекцій і методичних рекомендацій з питань податкового планування, інтелектуальної власності, страхування.

Зателефонувати Відпривити Email