KAC pro bono

В K.A.C. Group завжди відчували громадську відповідальність й приймали участь в благодійних заходах, зокрема в допомозі дитячим будинкам. Зараз, під час війни, ми зорганізовані в гуманітарних проектах разом з міжнародною організацією Rotary International. Разом з нашими закордонними партнерами приймаємо участь в підтримці регіонів, що постраждали від воєнних дій, і не тільки. Це, перш за все, постачання генераторів, систем очистки питної води і пожежної безпеки.

  1. КАС Груп спільно з київським Ротарі Клубом передано потужні генератори Державному ботанічному саду ім. Гришко.
  2. КАС Груп спільно з київським Ротарі Клубом передано генератори для центральних корпусів Університету КПІ ім. Сікорського.
  3. КАС Груп спільно з київським Ротарі Клубом організовано поставку пожежної машини та оснащення для пожежної команди села Демидів, яке було в окупації.
  4. Київська міська адміністрація й посольство Данії на передачі потужних генераторів для Києва, поставка яких була організована КАС Груп спільно з київським Ротарі Клубом.
  5. КАС Груп спільно з київським Ротарі Клубом передано генератори Національній музичній Академії України.
  6. КАС Груп спільно з київським Ротарі Клубом організовано поставку потужних генераторів для модульного містечка для переселенців. Модульне містечко знаходиться в селі Демидів, яке було в окупації

7. КАС Груп спільно з “Ротарі Клуб “Київ” організували поставку обладнання та меблів для бомбосховища ліцею в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Залиште заявку та отримайте консультацію від нашого експерта
Отримати консультацію
Отримати консультацію Заповніть поля форми, і ми звяжемося з вами найближчим часом

  Зателефонувати Відпривити Email