Податкова адвокатура

Перевага K.A.C. Group у питаннях захисту клієнтів у проблемних ситуаціях з податковими органами в тому, що ми залучаємо до їх вирішення не лише адвокатів (тільки вони мають право участі в судових процесах), а також аудиторів – співробітників K.A.C. Group, що істотно посилює позиції клієнтів.

Поточний супровід клієнта у «критичний» період

Консультації щодо поведінки під час здійснення перевірки контролюючими органами. Допомога на стадії проведення перевірки, кваліфікована аргументація правової позиції в рамках кримінального процесу щодо податкових правопорушень. Доконфліктне вирішення питань, оскарження рішень податкових органів, розблокування рахунків, зняття арештів. Робота з органами влади, отримання необхідних дозволів, роз’яснень. Участь у вирішені проблемних питань з контролюючими органами, органами прокуратури та поліції.

Представництво в судах

Участь у судових процесах в адміністративних та господарських судах усіх інстанцій за регіонами України. Захист інтересів клієнта у суді у податкових справах. Стягнення проблемних заборгованостей, допомога у поверненні коштів.

Робота з органами виконавчої служби України

Допомога у відкритті виконавчого провадження, зупиненні виконавчого провадження, стягненні коштів і майна, захисті власності від протиправного втручання.

Залиште заявку та отримайте консультацію від нашого експерта
Отримати консультацію
Отримати консультацію Заповніть поля форми, і ми звяжемося з вами найближчим часом

    Зателефонувати Відпривити Email