Міжнародне податкове планування та структурування

Для бенефіціарів: структурування української та зарубіжної частин бізнесу

До 2025 року переважна кількість країн в повній мірі приймуть правила тотальної податкової прозорості BEPS, CRS і MLI. Вся (!) Інформація про людину (у фінансовій частині) буде доступна, починаючи від даних попередньої податкової декларації; отриманих будь-яких доходів в будь-якій країні світу як фізичною особою, як бенефіціарним власником бізнесів і які витрати він здійснив. При цьому враховуються такі чинники як: податкова резидентність людини, центр його економічних інтересів, кореляція податкових ставок, по всьому ланцюжку його бізнесів закінчуючи їм як фізособою. В результаті він отримує рахунок на сплату податків з урахуванням усього вищеописаного, як щомісячну квитанцію на оплату з ЖЕКу зараз.

Фахівці K.A.C. Group розробили комплекс заходів з правової легалізації фінансових інструментів (компаній міжнародного бізнесу та банківських рахунків) в законодавчому полі України, де важливий момент – інтереси бенефіціара – резидента України (який, так чи інакше, задіяний в фінансових інструментах) в умовах BEPS, MLI і глобального обміну інформацією.

До головному завданню, яке вирішували наші клієнти разом з нами протягом усіх років нашої співпраці: як будувати оптимальну структуру управління / володіння бізнесами з точки зору безпеки та податкової оптимізації додалися такі:

  • Вирішення питань правової легалізації громадянина України в якості бенефіціара бізнесів в Україні і за кордоном. Можливо, з урахуванням того, що бізнеси з’явилися не сьогодні.
  • Формування історії доходів бенефіціара.
  • Як структурувати бізнес і доходи від нього громадянам України – бенефіціарам нерезидентних компаній на перспективу.

Ці питання аналізуються і розробляються рішення суто індивідуально, виходячи із специфіки конкретного випадку.

Варіанти є: від структурування всієї бізнес-схеми (в Україні і за кордоном) з виносом точок «ведення бізнесу», точок «податкових виплат» і точок «особистих економічних і життєвих інтересів» в оптимальні податкові юрисдикції, до банальної зміни податкової юрисдикції бенефіціаром. У будь-якому випадку, ці питання аналізуються і розробляються рішення суто індивідуально, виходячи із специфіки конкретного випадку.

З питань відкриття банківських рахунків за кордоном, структурування бізнесу та правової легалізації бенефіціарів в Україні звертайтеся в офіс K.A.C. Group, де ви отримаєте детальну професійну консультацію щодо питань, які вас цікавлять.

Оставьте заявку и получите консультацию от нашего эксперта
Получить консультацию
Получить консультацию Заполните поля формы, и мы свяжемся с вами в ближайшее время

    Позвонить Отправить Email