Фінансово-економічний консалтинг

Фінансово-економічний консалтинг

У своїй щоденній роботі з клієнтами ми не обмежуємося вузькопрофільними послугами, підходимо до питань комплексно у всіх аспектах їх діяльності. Протягом більше двадцяти років KAC Group довелося супроводжувати багато крупних проектів по організації і структуруванні складних експортно-імпортних контрактів; купівлі-продажу бізнесів; залученню зарубіжних стратегічних інвесторів і зовнішнього фінансування; податкового планування як для бізнес-структур, так і їх бенефіціарів. З урахуванням накопиченого досвіду, фахівці KAC Group пропонують послуги в напрямках, не просто в яких спеціалізуються, а які користуються попитом у клієнтів на даний момент:

Податковий, фінансовий і юридичний Due Diligence при інвестуванні.

Для клієнтів, які планують інвестувати в новий бізнес, для складання об’єктивного уявлення про об’єкт інвестування ми проводимо всебічне дослідження об’єкта, виявляємо і оцінюємо ризики.

Основою проведення Due Diligence є ретельний аудит і аналіз (в т.ч. правової) внутрішньої документації, податкової та фінансової звітності з урахуванням актуальної практики, а також в розрізі змін законодавства України, країн ЄС і США щодо розкриття бенефіціарів та джерел їх доходів (MLI, BEPS).

В результаті нашої роботи клієнт отримує не тільки Висновок про об’єкт покупки (інвестування), наші фахівці беруть участь у переговорах з партнерами клієнта, обґрунтовуючи свою позицію.

Форензік, як складова частина фінансового і юридичного комплаєнса.

KAC Group пропонує послугу форензік, яка полягає в зборі та аналізі інформації, які допоможуть у врегулюванні ситуацій, коли між клієнтом і його контрагентами існують розбіжності з фінансових, комерційних, правових та інших питань, що містить в собі значні економічні ризики, а також, коли дії співробітників клієнта не відповідають законодавчим або іншим нормативним актам, принципам і стандартам.

 

Супровід угод із продажу об’єктів (бізнесів).

У разі продажу своїх об’єктів або бізнесів, за запитом клієнтів, KAC Group формує групу фахівців з числа аудиторів, юристів і експертів-оцінювачів, які займаються по суті передпродажною підготовкою бізнесу, в тому числі «створенням вартості» підприємства. Така робота може починатися від проведення аудиту з метою можливого корегування раніше поданих звітів та «оптимізації» балансу кредиторської та дебіторської заборгованості до складання бізнес-планів та інвестиційних проектів.

 

Експертна оцінка

Фахівці KAC Group надають послуги з експертного аналізу майна, майнових, немайнових прав, бізнесу та земельних ділянок на підставі Сертифікату №16814 / 14 виданого Фондом державного майна.

Зазвичай для замовника експертна оцінка не є власне метою, а слугує інструментом для проведення різних операцій з активами. Такими операціями можуть бути:

 • Внесення до статутного фонду підприємства додаткових активів,
 • укладання угод купівлі-продажу та оренди майна,
 • Визначення вартості: заставного майна, нематеріальних активів, активів компанії при укладанні договорів страхування, величини збитку при настанні страхових випадків та інших майнових суперечок, активів при передачі його в оренду, лізинг, довірче управління.

Відповідно до законодавства України, експертна оцінка майна є обов’язковою:

 • При приватизації державних підприємств.
 • При укладанні договорів оренди держвласності.
 • Для визначення суми збитку при виникненні страхового випадку.
 • При майновому внеску в статутний фонд створюваної компанії.
 • При здійсненні операцій з землею (актуально в світлі скасування мораторію на продаж землі сільгосппризначення)

Кваліфікація наших фахівців підтверджена відповідними сертифікатами ФДМУ і Держкомзему на право заняття оціночною діяльністю, з Фондом Державного Майна України укладено генеральну угоду категорій А, В, С, на право проведення оцінки державного майна. Результатом проведеної роботи є звіт, що відповідає Затвердженим Європейським стандартам (ЕСО), рекомендаціям Українського товариства оцінювачів (УТО), Фонду державного майна України (ФДМУ) і Державного Комітету із земельних ресурсів України та чинному законодавству України.

Розробка індивідуальних проектів структурування бізнесу та оптимізації податкових виплат.

KAC Group яка не є класичною аудиторської або адвокатською компанією, застосовує досвід своїх аудиторів і адвокатів у вирішенні найбільш гострих питань податкового та корпоративного консалтингу на стику українського і зарубіжного законодавства з застосуванням існуючих норм податкового законодавства; міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування; компаній міжнародного бізнесу; прихованих можливостей неврегульованих моментів чинного законодавства; власних напрацювань і практичного досвіду клієнтів.

Результат нашої роботи в цьому напрямку: оптимально вибудувана корпоративна структура, що об’єднує виробничі бізнеси і активи в Україні і за кордоном.

Оптимально збудовані фінансові потоки і точки «податкових утримань», розраховані і обґрунтовані з точки зору податкового законодавства і міжнародних вимог щодо розкриття інформації.

Ми не тільки розробляємо і впроваджуємо проекти структурування бізнесу в його українській та зарубіжній частині, в тому числі і з урахуванням інтересів бенефіціарів цих бізнесів, а й супроводжуємо їх в подальшому.

У зв’язку з цим рекомендуємо нашим клієнтам ще одну з наших послуг в області фінансово-економічного консалтингу:

Легалізація бенефіціара в правовому полі України.

Ми розробили комплекс заходів з правової легалізація фінансових інструментів (компаній міжнародного бізнесу та банківських рахунків) в законодавчому полі України, де важливий момент – інтереси бенефіціара – резидента України (який, так чи інакше, задіяний в фінансових інструментах) в умовах BEPS, MLI і глобального обміну інформацією. До головного завдання, яке вирішували наші клієнти разом з нами протягом усіх років нашої співпраці: як будувати оптимальну структуру управління/володіння бізнесами з точки зору безпеки та податкової оптимізації додалися такі:

 1. Вирішення питань правової легалізації громадянина України в якості бенефіціара бізнесів в Україні і за кордоном. Можливо, з урахуванням того, що бізнеси з’явилися не сьогодні.
 2. Формування історії доходів бенефіціара.
 3. Як структурувати бізнес і доходи від нього громадянам України – бенефіціарам нерезидентних компаній на перспективу.

Ці питання аналізуються і розробляються рішення суто індивідуально, виходячи із специфіки конкретного випадку.

Оставьте заявку и получите консультацию от нашего эксперта
Получить консультацию
Получить консультацию Заполните поля формы, и мы свяжемся с вами в ближайшее время

  Позвонить Отправить Email