Реєстрація та обслуговування зарубіжних компаній

Реєстрація низькоподаткових компаній за кордоном

 

За двадцять з гаком років роботи на ринку K.A.C. Group зареєструвала тисячі компаній по всьому світу. Велика частина з них була зареєстрована в низькоподаткових юрисдикціях, тобто офшорних зонах. Багато з них зараз підпадають під обмежувальні заходи по лінії BEPS, MLI і CRS. Але вони цілком можуть виконувати свої локальні функції:

 • Класичні офшори (offshores): «Надійні охоронці» корпоративних прав, акцій та інших активів в Україні від вмотвованих дій ДФС і контролюючих органів, від рейдерських посягань. Незамінні для реєстрації яхт і судів. Надійна частина тандему для конфіденційного володіння банківським рахунком в офшорному банку. У таких випадках ми пропонуємо: Кіпр, Гонконг, Мальту, БВО, Беліз, Каймани, Панаму.
 • Компанії з пільговим оподаткуванням: Такі компанії не є класичним офшором, але мають можливість у законний спосіб знизити податкові втрати. Вони цілком можуть бути використані в якості компаній міжнародного бізнесу при експортно-імпортних операціях.

Наприклад, компанії з організаційно-правовою формою LP не платять податок на прибуток (він стягується з їх учасників). Такі компанії ми реєструємо в Канаді, Англії, Шотландії, Ірландії.

Також K.A.C. Group займається реєстрацією компаній в країнах, де замість податку на прибуток оподатковується її розподіляєма частина у вигляді дивідендів (в Україні планується аналогічне введення податку на виведений капітал). Таких країн з нульовою ставкою податку в Європі три – Естонія, Латвія, Грузія.

Ми пропонуємо клієнтам європейські юрисдикції з низькою податковою ставкою на прибуток (Швейцарія, Угорщина, Болгарія), або з можливістю компенсації частини сплаченого податку (Мальта).

 

Фінансово-управлінські структури:

Перш за все, мова йде про холдинги для тримання і управління активами в Україні та отриманні пасивних доходів, порядок оподаткування яких регулюється відповідною Конвенцією між Україною і, наприклад: Нідерландами, Швейцарією, Англією, Мальтою. З метою конфіденційного інвестування, регулювання взаємовідносин з партнерами в бізнесі і планування спадщини ми пропонуємо фонди і трасти Люксембургу, Ліхтенштейну, Швейцарії, Джерсі, Кайманових островів. Це послуга досить специфічна, і більш детальну інформацію клієнти можуть отримати в офісі K.A.C. Group.

 

Актуальні Торгові компанії для міжнародного бізнесу

В експортно-імпортних операціях, як правило, активно задіяні торгові партнери – компанії міжнародного бізнесу, які до недавнього часу узагальнено називалися «офшором» незалежно від їх податкового і резидентного статусу. З активним впровадженням планів BEPS, MLI (боротьба з розмиванням податкової бази) і обмінів інформацією у компаній виникають труднощі з відкриттям банківських рахунків не тільки при проходженні процедури Due diligence (ідентифікація клієнта). Головне – дотримання Complianse, а основна вимога – прив’язка бізнесу компанії до країни, де знаходиться банківський рахунок.

Ми пропонуємо комплексний продукт «компанія міжнародного бізнесу та банківський рахунок в одній юрисдикції» (з повною відповідністю умов Complianse) для експортно-імпортних операцій за напрямками:

Північна Європа – Естонія, Центральна Європа – Польща, Південна Європа – Угорщина, Африка та Азія – Туреччина. Ці країни відсутні в будь-яких «чорних списках», мають невисокі податкові ставки, а також Угоди про уникнення подвійного оподаткування з Україною.

 

Для зарубіжних компаній і їх бенефіціарів K.A.C. Group представляє:

 1. Надання послуг «індивідуальних» номінальних акціонерів і директорів. У вартість послуги входить пакет апостильованих копій документів: паспорт, банківські виписки, рекомендації, підтвердження матеріального статусу.
 2. Переведення компаній з офшорних зон в оншорні, злиття компаній в іншій юрисдикції. Відновлення ліквідованих компаній
 3. Ведення бухгалтерського обліку та аудит європейських компаній. Реєстрація європейського ПДВ (VAT, BTW, MOMS, TVA). Звітність за європейським ПДВ. Номери LEI. Акредитація на митних ліцензійних складах в Польщі, Чехії, Угорщині.
 4. Організація і створення історії «Substance» за місцем реєстрації компанії, організація представницьких офісів в Європі з реальним договором оренди, пересиланням пошти, прийомом і розсилкою електронних повідомлень, організацією веб-сайтів. «Прив’язка» бенефіціара до цієї юрисдикції.
 5. Адвокатські та нотаріальні послуги за кордоном. Консульське завірення і Apostille.
 6. Відкриття інвестиційних рахунків в банках Швейцарії, Ліхтенштейну, Джерсі, Гернсі, США, Великобританії, послуги «фемелі офіс».
 7. Подання в закордонні банки. Due Dilligance. Створення необхідної «історії» клієнта. Наші адвокати в т.ч. працюють з архівами податкових органів, банків, адміністративних органів, нотаріусів збираючи необхідний «кейс» по клієнту для іноземного банку. Супровід клієнта при проходження процедури «комплайнс».
 8. Аутсорсинг роботи з банком. Підтримка статусу компанії в рамках «комплайнс». Підготовка затребуваних банком документів, листування тощо
 9. Розробка і аудиторська експертиза схем оптимізації податкових втрат з використанням нерезидентних компаній. Консультації по застосуванню міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування, ТЦО, КІК для українських компаній і їх бенефіціарів.

Список юрисдикций

Оставьте заявку и получите консультацию от нашего эксперта
Получить консультацию
Получить консультацию Заполните поля формы, и мы свяжемся с вами в ближайшее время

  Позвонить Отправить Email