Конференція «Жити на відсотки»

опубліковано: 21.10.2021

Інвестувати – це, безперечно, дуже здорово і круто. Однак, якщо ви вже стаєте на шлях інвестора, важливо не забувати і про розрахунки з державою, щоб в результаті штрафи не з’їли весь зароблений прибуток. На організованій «Мінфін» конференції «Жити на відсотки», що відбудеться 30 жовтня у Pochayna Event Hall, ми розберемо всі тонкощі і нюанси сплати податків.

Наш досвідчений експерт-практик, керуючий партнер K.A.C. GROUP Володимир Гаркуша розповість, за який вид інвестиції і скільки потрібно віддавати державі.

Володимир – аудитор і адвокат, авторитетний консультант з питань податків і зборів, а також фахівець з цінних паперів. Він досконало володіє інформацією про сучасні актуальні методики і зміни податкового законодавства в Україні та за її межами.

З презентації ви дізнаєтеся:

  1. Щонесе «податкова реформа» і як вона торкнетьсякожної фізособи-інвестора, яка є податковим резидентом України.
  2. Як CRS –автоматичнийобмін інформацією між фінансовими інститутами (як в Україні, так і за кордоном) і податковими органами – є основою контролю за доходами інвесторів.
  3. Щоподатковаамністія – не варіант ні для кого, і для олігархів в тому числі.
  4. Як легалізувати не задекларованінаявнікошти при інвестуванні в Україні і за кордоном в контексті законів «податкової реформи».
  5. Яка концептуальна різницяміж законною легалізацієюкоштів через податкову амністію і фінансовим моніторингом суб’єктами первинного фінмона (банки, інвест-фонди, нотаріуси та ін.).
  6. Про всіподатковіаспекти інвестування податковими резидентами України:

– оподаткування при варіантах інвестування через юрособу, ФОП, фізособу;

– оподаткування при інвестуванні в цінні папери в Україні та за кордоном, нерухомість в Україні та за кордоном, ОВДП в інститути спільного інвестування (ПІФ, КІФ), в криптовалюту.

  1. Нюансискладанняподаткової декларації, особливо якщо вона перша.

На конференції тільки практичні кейси та презентації від кращих фахівців.

Сторінка конференції

Будьте в курсі свіжих новин та подій!    Зателефонувати Відпривити Email