- 26.11.2024Нові правила бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час
- 25.11.2024Наближається кінцевий термін подання звітності про бенефіціарних власників компаній США
- 21.11.2024Європейська Рада узгодила оновлення для ПДВ в цифрову епоху
- 19.11.2024Податковий автообмін: хто потрапив на гачок ДПС та чому там засекретили отримані дані
- 15.11.2024Податкове управління Британії опублікувало нове керівництво щодо обчислень, пов’язаних з патентною скринькою
Взаємні визнання «недружності»
В першій декаді листопада росія вчергове розширила перелік «недружніх» країн. Його доповнили Каймани, Теркс і Кайкос, БВО, Гібралтар. Назагал в російському переліку «недружніх» країн 14 британських територій і сама Великобританія. Таке визнання є взаємним, оскільки британські території раніше підтримали санкції проти країни-агресора.
Такий статус, особливо взаємний, унеможливлює або суттєво ускладнює будь-які стосунки у фінансовій галузі, володіння рухомими і нерухомими активами. Варто нагадати, що громадяни рф володіють, наприклад, нерухомістю в Великобританії, на Кайманах, Багамах; яхтами в Гібралтарі; рахунками в банках (в тому числі оффшорних).
Ще навесні уряд рф склав перший такий перелік, куди також увійшли країни, законодавство котрих передбачає створення оффшорних компаній: Андорра, Монако, Сингапур, Швейцарія.
Таке взаємне «недружнє» визнання отримало несподівану реакцію громадян рф. За інформацією агентів та місцевих провайдерів оффшорних послуг, почастішали випадки переоформлення або використання в якості бенефіціарів громадян Латвії, Казахстану, Молдови та України.
Варто нагадати, що свідомі дії з метою обійти встановлені санкції (або опосередкована участь в таких діях) будуть мати тяжкі наслідки для всіх осіб, що приймають в них участь.
- Медіа (78)
- Новини (135)
- Події (21)
- Українська боністика (4)