Податкова адвокатура

Перевага KAC Group у питаннях захисту клієнтів у проблемних ситуаціях з податковими органами в тому, що ми підключаємо до їх вирішення не лише адвокатів (тільки вони мають право участі в судових процесах), а також аудиторів – співробітників KAC Group, що істотно посилює позиції клієнтів.

Поточний супровід клієнта у «критичний» період.

Консультації щодо поведінки під час здійснення перевірки контролюючими органами. Допомога на стадії проведення перевірки, кваліфікована аргументація правової позиції в рамках кримінального процесу щодо податкових правопорушень. Доконфліктне вирішення питань, оскарження рішень податкових органів, розблокування рахунків, зняття арештів. Робота з органами влади, отримання необхідних дозволів, роз’яснень. Участь у вирішені проблемних питань з контролюючими органами, органами прокуратури та поліції.

Представництво в судах.

Участь у судових процесах в адміністративних та господарських судах усіх інстанцій по регіонам України. Захист інтересів клієнта у суді у податкових справах. Стягнення проблемних заборгованостей, допомога у поверненні коштів.

Робота з органами виконавчої служби України:

Допомога у відкритті виконавчого провадження, зупиненні виконавчого провадження, стягнення коштів і майна, захист власності від протиправного втручання.

Оставьте заявку и получите консультацию от нашего эксперта
Получить консультацию
Получить консультацию Заполните поля формы, и мы свяжемся с вами в ближайшее время

    Позвонить Отправить Email