Анонсовано Програму економічного патріотизму

опубліковано: 23.02.2022

Президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск програми економічного патріотизму, яка передбачатиме цільову підтримку окремих галузей економіки, зменшення податкового навантаження на бізнес, обмеження перевірок і створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему. Про це Глава держави оголосив у зверненні до громадян 22 лютого.

За словами Президента, в той час як українські військові захищають країну, інші громадяни мають працювати, вкладати гроші в економіку держави, в тому числі для забезпечення фінансування армії.

Крім зазначених заходів щодо локалізації національного виробництва та коштів, окремо передбачено зниження ПДВ на бензин і дизель, що в свою чергу сприятиме зниженню цін на АЗС.

«Наша мета – здобуття економічної незалежності, особливо в енергетиці», – зазначив Глава держави.

На 23 лютого запланована зустріч Президента з представниками топ-50 українського великого бізнесу. Він наголошує, що всі ці підприємства, а також державні діячі, мають залишатися в Україні для роботи, направленої на зміцнення економічної стійкості та обороноздатності.

Необхідно зазначити, що нещодавно Верховна Рада зареєструвала законопроект № 7023 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення вартості продуктів харчування та збереження конкурентоспроможності вітчизняного виробника», який пропонує зниження податку на додану вартість на продукти харчування, вироблені в Україні, до 0%.

 

Джерела:

Веб-сайт Президента України

Законопроект № 7023

Будьте в курсі свіжих новин та подій!    Зателефонувати Відпривити Email