K.A.C. Group на Forbes Tech 2023

опубліковано: 08.12.2023

Представники K.A.C. Group приняли участь у бізнес-конференції Forbes Tech 2023, яка відбулася 23 листопада 2023 року. Організована Forbes, ця конференція стала платформою для керівників та власників компаній, щоб проаналізувати можливості та виклики, які вносить розвиток технологій у сучасний бізнес-світ.

Світові технологічні тенденції неодмінно визначають стратегії розвитку підприємств. Forbes Tech став відмінною можливістю для експертів K.A.C. Group розглянути, як ці тенденції впливають, зокрема, і на нашу сферу.

Швидкість змін надзвичайно зросла, а тема, яка хвилювала багатьох рік тому – криптозима, – зараз витіснена генеративним штучним інтелектом, що поступово інтегрується у всі аспекти життя. Як виглядатиме освіта в Україні найближчим часом, як будуть оновлюватися державні реєстри, чи буде запущено е-нотаріат – представники Міністерства цифрової трансформації поділилися своїми планами на майбутнє. А ми уважно вислухали!

Завдяки участі в Forbes Tech 2023 ми отримали нові інсайти та інструменти, які допоможуть нам впевнено крокувати вперед у світі швидких змін.

Будьте в курсі свіжих новин та подій!    Зателефонувати Відпривити Email